Lista produktów marki Macarena

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Letnie espandryle damskie Macarena DAMA 10
  • Obniżka

Espadryle Macarena DAMA 10...

219,00 zł Cena podstawowa 269,00 zł Cena

Macarena DAMA 10 to Hiszpańskie ręcznie robione espadryle. Obuwie to zostało wykonane z wysokiej jakości tkaniny i ozdobnych cekinów. Macarena DAMA 10 to idealne rozwiązanie dla kobiet ceniących stylowe i jednocześnie wygodne obuwie. Dzięki niepowtarzalnemu efektowi "Syrenki" te espadryle możemy nosić na 2 sposoby. Jednym ruchem dłoni beżowy kolor cholewki zmieniamy na złoty i odwrotnie. Płaski miękki spód sprawia, że obuwie Macarena jest komfortowe.

etnie espandryle damskie Macarena Vika 4
  • Obniżka

Espadryle Macarena VIKY 4...

269,00 zł Cena podstawowa 329,00 zł Cena

Macarena VIKY 4 to Hiszpańskie ręcznie robione espadryle. Obuwie to zostało wykonane z wysokiej jakości tkaniny i ozdobnych cekinów. Macarena VIKY 4 to idealne rozwiązanie dla kobiet ceniących stylowe i jednocześnie wygodne obuwie. Dzięki niepowtarzalnemu efektowi "Syrenki" te espadryle możemy nosić na 2 sposoby. Jednym ruchem dłoni szary kolor cholewki zmieniamy na srebrny i odwrotnie. Płaski miękki spód sprawia, że obuwie Macarena jest komfortowe.

Białe Hiszpańskie Espadryle Macarena Dama27
  • Obniżka

Hiszpańskie Espadryle...

219,00 zł Cena podstawowa 269,00 zł Cena

Damskie espadryle hiszpańskiej firmy Macarena. Miękka wkładka oraz elastyczna podeszwa zapewniają komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania. Niepowtarzalnego blasku dodają mieniące się odrobinki brokatu w kolorze białym