Lista produktów marki Sala

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Batki Sala 4019/764 Szary...

369,00 zł Cena

Obuwie damskie renomowanej firmy Sala. Wykonane z naturalnej skóry-zamszowej. Lekko ocieplane, miękka wkładka zapewni komfort i wygodę użytkowania. Klasyczny fason pasujący do wielu stylizacji, grubszy, stabilny obcas na klocku wysmukla kobiecą sylwetkę dodając pewności siebie. Idealne na chłodniejsze dni.  

Botki Sala 1964/764

369,00 zł Cena

Botki damskie polskiej firmy Sala.Wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej typu zamsz. Stabilny obcas, dobre wyprofilowanie oraz miękka wkładka zapewnią komfort i wygodę podczas użytkowania. Klasyczny fason pasujący do wielu stylizacji. Idealne na chłodniejsze dni. Polecane dla Pań ceniących sobie elegancje.

Botki Sala 4019/08 Czarny Lico

369,00 zł Cena

Obuwie damskie polskiej firmy Sala. Wykonane z naturalnej skóry licowej. Lekko ocieplane, miękka wkładka zapewni komfort i wygodę podczas  użytkowania. Klasyczny fason pasujący do wielu stylizacji, grubszy, stabilny obcas na klocku wysmukla kobiecą sylwetkę dodając pewności siebie. Idealne na chłodniejsze dni.

Botki Sala 4019/21 Czarny...

369,00 zł Cena

Obuwie damskie polskiej firmy Sala. Wykonane z naturalnej skóry licowej. Lekko ocieplane, miękka wkładka zapewni komfort i wygodę użytkowania. Klasyczny fason pasujący do wielu stylizacji, grubszy, stabilny obcas na klocku wysmukla kobiecą sylwetkę dodając pewności siebie. Idealne na chłodniejsze dni. 

Czółenka Sala 1816/700 Szary

259,00 zł Cena

Eleganckie szpilki polskiej marki Sala. Wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej  licowej. Modny czubek w szpic nadaje stopie smukłości i elegancki wygląd. Miękka skórzana wyściółka zapewnia komfort i wygodę podczas użytkowania obuwia. Biżuteryjny detal na pięcie dodaje temu modelowi niepowtarzalnego charakteru. Idealne dla Pań ,które cenią wygodę, elegancję i klasykę w modzie.

Czółenka Sala 1816/88...

259,00 zł Cena

Eleganckie szpilki polskiej marki Sala. Wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry lakierowanej. Modny czubek w szpic nadaje stopie smukłości i elegancki wygląd. Miękka,skórzana wyściółka  zapewnia komfort i wygodę podczas użytkowania obuwia. Biżuteryjny detal na pięcie dodaje temu modelowi niepowtarzalnego charakteru. Idealne dla Pań, które cenią wygodę, elegancje i klasykę w modzie.

Czółenka Sala 1816/89...

259,00 zł Cena

Eleganckie szpilki polskiej marki Sala. Wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej licowej. Modny czubek w szpic nadaje stopie smukłości i elegancki wygląd. Miękka skórzana wyściółka zapewnia komfort i wygodę. Biżuteryjny detal na pięcie dodaje temu modelowi niepowtarzalnego charakteru.Idealne dla Pań, które cenią wygodę, elegancję i klasykę w modzie.

Czółenka Sala 7063 Czarne

269,00 zł Cena

Czółenka damskie polskiej firmy Sala. Wykonane ze skóry naturalnej zamszowej. Nosek lekko zaokrąglony nadaję smukłości stopie a słupkowy, ozdobny obcas gwarantuje stabilność. Wyściółka wykonana jest z miękkiej naturalnej skóry co zapewni wygodę i komfort podczas użytkowania tego obuwia. Biżuteryjny detal na pięcie dodaje temu modelowi niepowtarzalnego charakteru Tak uniwersalny fason czółenek to pewność, że buty idealnie sprawdzą się do codziennego użytku jak również wizytowego. Wysmuklają kobiecą sylwetkę i dodają pewności siebie. 

Czółenka Sala 7063 Niebieskie

269,00 zł Cena

Czółenka damskie polskiej firmy Sala. Wykonane ze skóry naturalnej zamszowej. Nosek lekko zaokrąglony nadaję smukłości stopie a słupkowy, ozdobny, kolorowy obcas gwarantuje stabilność. Wyściółka wykonana jest z miękkiej naturalnej skóry co zapewni wygodę i komfort podczas użytkowania tego obuwia. Biżuteryjny detal na pięcie dodaje temu modelowi niepowtarzalnego charakteru. Tak uniwersalny fason czółenek to pewność, że buty idealnie sprawdzą się do codziennego użytku jak również wizytowego. Wysmuklają kobiecą sylwetkę i dodają pewności siebie. 

Czółenka Sala 8033 1321...

249,00 zł Cena

Eleganckie czółenka polskiej firmy Sala. Wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej-zamsz. Miękka wkładka i stabilny obcas zapewniają komfort i wygodę. Biżuteryjny detal na pięcie dodaje temu modelowi niepowtarzalnego charakteru.Idealne dla Pań, które cenią wygodę, elegancję i klasykę w modzie.

Czółenka Sala 9174 Czerwone

289,00 zł Cena

Eleganckie szpilki damskie polskiej firmy Sala. Wykonane ze skóry naturalnej typu zamsz. Nosek w szpic nadaję smukłości stopie a dobrze wyprofilowany obcas gwarantuje stabilność. Wyściółka wykonana jest z miękkiej naturalnej skóry co zapewni wygodę i komfort podczas użytkowania tego obuwia. Tak uniwersalny fason czółenek to pewność, że buty idealnie sprawdzą się do codziennego użytku jak również wizytowego. Wysmuklają kobiecą sylwetkę i dodają pewności siebie.

Czółenka Sala 9212-649...

259,00 zł Cena

Eleganckie kobiece czółenka polskiej marki Sala. Wykonane ze skóry naturalnej  o łuskowym wzorze. Nosek w szpic nadaję smukłości stopie. Wyściółka  z miękkiej naturalnej skóry licowej oraz stabilny obcas zapewni komfort i wygodę podczas użytkowania tego obuwia. Biżuteryjny detal na pięcie dodaje temu modelowi niepowtarzalnego charakteru. Tak uniwersalny fason czółenek to pewność, że buty idealnie sprawdzą się do codziennego użytku, jak również wizytowego. Wysmuklają kobiecą sylwetkę i dodają pewności siebie.