Lista produktów marki Venetti

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Damskie czółenka Venetti na niewysokim obcasie 1503 Czarne
  • Nowy

Damskie Czółenka Venetti...

259,00 zł Cena

Eleganckie półbuty polskiej firmy Venetti. Wykonane w całości ze skóry naturalnej lakierowanej. Płaski kolorowy obcas oraz skórzana wkładka zapewni komfort i wygodę podczas użytkowanie. Tak uniwersalny fason czółenek to pewność, że buty idealnie sprawdzą się do codziennego użytku jak również wizytowego. Wysmuklają kobiecą sylwetkę i dodają pewności siebie. 

Damskie Półbuty Venetti...

249,00 zł Cena

Eleganckie półbuty polskiej firmy Venetti. Wykonane w całości ze skóry naturalnej lakierowanej. Płaski metalizowany obcas o ciekawym wzorze (3 cm) oraz skórzana wkładka zapewni komfort i wygodę podczas użytkowanie. Wzrok przyciąga kokarda oraz cyrkonie, które znajdują się na rantach w przedniej części podeszwy.

Damskie Półbuty Venetti...
  • Nowy

Damskie Półbuty Venetti...

249,00 zł Cena

Eleganckie półbuty polskiej firmy Venetti. Wykonane w całości ze skóry naturalnej zamszowej. Płaski metalizowany obcas o ciekawym wzorze (3 cm) oraz skórzana wkładka zapewni komfort i wygodę podczas użytkowanie. Wzrok przyciąga kokarda oraz cyrkonie, które znajdują się na rantach w przedniej części podeszwy.

Damskie Półbuty Venetti 1497 Granatowe
  • Nowy

Damskie Półbuty Venetti...

259,00 zł Cena

Eleganckie półbuty polskiej firmy Venetti. Wykonane w całości ze skóry naturalnej zamszowej. Płaski metalizowany obcas o ciekawym wzorze oraz skórzana wkładka zapewni komfort i wygodę podczas użytkowanie. Wzrok przyciągają cyrkonie, które znajdują się na rantach w przedniej części podeszwy.

Półbuty Venetti 1445 Czarne

259,00 zł Cena

Eleganckie półbuty polskiej firmy Venetti. Wykonane w całości ze skóry naturalnej typu zamsz. Płaski metalizowany obcas o ciekawym wzorze (3 cm) oraz skórzana wkładka zapewni komfort i wygodę podczas użytkowanie. Wzrok przyciąga kokarda oraz cyrkonie, które znajdują się na rantach w przedniej części podeszwy.